Zatiahnuté
16°
Bratislava
Vladislav
25.9.2023
Dva dni pred 44. narodeninami zomrel známy seriálový herec! Dobrovoľne..?
Zdielať na

Dva dni pred 44. narodeninami zomrel známy seriálový herec! Dobrovoľne..?

Zdroj: pexels.com

Veľmi smutná správa prišla spoza oceánu. Vo veku nedožitých 44 rokov zomrel 15. septembra obľúbený seriálový herec Billy Miller. Od detstva bojoval s pomerne ojedinelou abnormalitou, tarzálnou koalíciou, keď sa dieťaťu zrastú kostičky v priehlavku. No v dospelosti sa objavil problém, ktorý sa zrejme stal hercovi osudným.

​Billy Miller, herec zo seriálov Mladí a nepokoní, Nebezpečná identita či Kravaťáci, zomrel v piatok v Austine v Texase. Mal 43 rokov, o dva dni by oslávil 44. narodeniny. Millerov manažér potvrdil túto správu pre Variety.

"Herec bojoval s manickou depresiou, keď zomrel," uvádza sa vo vyhlásení. Či bola táto bipolárna porucha dôvodom predčasného skonu inak zdravého mladého muža, nie je potvrdené, mnohí ale špekulujú o samovražde počas depresívnej fázy tejto psychickej choroby.

Pozrite si Billyho ďakovnú reč, keď získal cenu Emmy:

Miller prerazil v zábavnom priemysle, keď podpísal zmluvu s modelingovou spoločnosťou a neskôr v rokoch 2007 až 2008 hral v telenovele Všetky moje deti. Miller potom prešiel do seriálu Mladí a nepokojní, pričom jeho rola mu vyniesla tri ceny Daytime Emmy, vrátane dvoch za vynikajúceho herca vo vedľajšej úlohe v dramatickom seriáli a vynikajúceho herca v hlavnej úlohe v dramatickom seriáli. Z tejto telenovely odišiel v roku 2014 a nastúpil do nekonečného seriálu General Hospital, ktorý sa vysielal od 60. rokov minulého storočia.

Medzi jeho ďalšie úlohy patrí účinkovanie v seriáloch NCIS, Zelenáč, Vtierka Castle a mnohých iných. "Enormous". Objavil sa aj vo vojnovej dráme Clinta Eastwooda American Sniper z roku 2014 a vo filme Craiga Brewera Krvné puto.

Pre ženu

Najčítanejšie