Jasno
22°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Najväčšia kríza u Matušovcov! Luckine ultimátum pre ALKOHOL!
Zdielať na

Najväčšia kríza u Matušovcov! Luckine ultimátum pre ALKOHOL!

Zdroj: instagram/BaLM

O svojej mladej manželke Lucii (20) hovorí spevák Bohuš Matuš, ktorý v auguste oslavil päťdesiatku, vždy len to najlepšie. Odvtedy, čo ju spoznal, sa v jeho živote mnohé zmenilo k lepšiemu. Hoci je od neho o tridsať rokov mladšia, rešpektuje ju a dá si vraj od nej poradiť. A obzvlášť vďačný jej môže byť najmä v jednom prípade.

​Od mladosti, keď svojím hlasom upútal pozornosť odborníkov aj verejnosti a stal sa objavom ankety Zlatý slávik, začal viesť Bohuš Matuš bohémsky spôsob života. Keď po čase záujem opadol, kompenzoval to v prehnanej miere s alkoholom, dokonca vraj aj v kombinácii s drogami, čo vážne ohrozilo jeho kariéru. Nebyť Karla Gotta, ktorý v ňom údajne videl svojho nástupcu, ktovie akoby dopadol. Vďačí mu za to, že sa za neho prihovoril u hudobného bossa Janečka a ten mu dal druhú šancu účinkovať v jeho muzikále, keď tú prvú nezodpovedne premrhal. Na jednom predstavení sa zoznámil aj s vtedy 14-ročnou Luciou Palkaninovou.

Spevák sa na svoj vek necíti, akoby zamrzol v puberte, tvrdí. Aj preto spočiatku neriešil Luciin vek, ktorá mala sotva šestnásť, keď sa dali dokopy. Vznikla kvôli tomu aj mediálna aféra. V jej sedemnástich porodila ich dcérku Natálku (3) a obaja sa stali po prvýkrát rodičmi. Lucie zobrala rodičovstvo napriek veku vážne a snažila sa usmerniť aj Bohuša. "Keď sa jej niečo nepáčí, vie to dať najavo, vie ma aj zrovnať. Snažím s jej vyhovieť, pretože chcem, aby bola spokojná. Mal som namále v dobe covidu, že ma opustí, keď som nevedel, čo so sebou, sedel som doma a popíjal," spomenul na trpké časy nedávne.

Vypočujte si Bohušov nedávny úprimný rozhovor:

No potom prišlo záchranné lano, ozvala sa Lucie. "Povedala, aby som sa rýchlo spamätal, lebo bude zle. A tak som poslúchol. A som za to veľmi rád," vyznal sa čerstvý päťdesiatnik pre eXtra.cz z obdivu k manželke. Zbavil sa vďaka nej neresti, ktorej holdoval vo zvýšenej miere mnoho rokov. Stále vraj nechápe, prečo od neho neodíde za niekym mladším, nápadníkov má vraj dosť.

Spevák oslávil nedávno jubileum:

"Nedokážem uveriť tomu, aké mám šťastie. Lucka mi dáva poriadok a istotu. A pocit zodpovednosti. Kvôli nej a dcére sa snažím, chcem, aby sa mali ako princezné, aj keď moja žena nič také nevyžaduje," pokračoval spevák v ódach na svoju manželku. "So mnou to naozaj bolo zložitejšie. A stále nechápem, čo na mne vidí. Ale má ma naozaj nezištne rada. Keď sa jej pýtam, či jej to stojí za to, že mi je päťdesiat, že by mala byť s mladým, tak mi hovorí, že ju to nezaujíma. Ona je veľmi dobrá, fajn a k tomu krásna, až sa musím štípať do tváre, prečo práve niekto taký chce byť so mnou. Stále sa jej ozývajú nejakí nápadníci, niekto sa ju snaží uháňať, ale Lucka má rada jednoducho mňa," krúti hlavou, ale zjavne je veľmi rád, že ju má.

Pre ženu

Najčítanejšie