Zatiahnuté
19°
Bratislava
Benjamín
31.3.2023
Bílej jediný syn oslavuje narodeniny, jeho otec sa zmenil na nepoznanie a žije v lese!
Zdielať na

Bílej jediný syn oslavuje narodeniny, jeho otec sa zmenil na nepoznanie a žije v lese!

Archívna reportáž

Bílá a jej ex Kratochvíl spoluvlastnia divadlo

Na svojho syna Filipa Kratochvíla, ktorý práve oslávil svoje 28. narodeniny, je speváčka Lucie Bíla (56) veľmi hrdá a nekonečne ho miluje. Nikdy mu nezabudne popriať k sviatku aj na sociálnej sieti, hoci iste ho to neminulo aj osobne.

​Už takmer dva roky je Filip späť v Prahe, keď sa vrátil po jeho pobyte vo Francúzsku a v USA a mohla zato hlavne pandémia covidu. Lucia je šťastná, že ho má pri sebe, aj keď spolu nebývajú. Zaobstarala mu vlastný byt, ale keďže ho zamestnala u nej v divadle, vídajú sa často. Filip sa narodil zo vzťahu Lucie s producentom Petrom Kratochvílom (71), no zlákala ho krásna bývalá miss Česko Pavlína Babůrková, ktorú si napokon aj vzal a založili si aj rodinu - majú štyri deti. 

Hoci to bola pre Lucku veľká rana, s Petrom k sebe napokon našli cestu a teraz je s Luciou dokonca spolumajiteľom jej divadla, kde pôsobí aj ich syn. Poslednú dobu sa však v spoločnosti veľmi neukazuje, o to viac prekvapil súčasnou vizážou. "Budem mať sedemdesiatdva rokov, schoval som sa do lesa, chovám kačky, sliepky starám sa o sedem detí a svoju krásnu ženu, samozrejme," vyjadril sa s nadsázkou, keď sa nedávno ukázal na verejnosti a azda nikto by ho na prvý pohľad ani nespoznal. Skutočne to ale nie je tak, žeby sa opustil a vydal na cestu pustovníka, hoci tak trochu vyzerá, stále je vo svojom biznise úspešný, napokon, čiastočne aj spolu s Luciou.

youtube/screenshot XTV

​Syn Filip ale gény po otcovi nezaprie. "Myslím že bude po oteckovi skôr svetoobčan. Baví ho celý svet a akonáhle toto všetko pominie, tá hrôza, tak sa zas rozbehne," povedala pred zhruba dvomi rokmi, keď zúril covid, Lucie Bílá. Mamin pocit vtedy potvrdil aj sám Filip. "Chýbajú mi ľudia. Tí neboli iba z Francúzska, ale z celého sveta. teraz sa s nimi ale vídať nemôžem. Musíme počkať, až budeme môcť zas cestovať. Potom sa zas rozbehnem do sveta. Teraz sme tu a je tu dosť práce," zveril sa pred pomaly tromi rokmi, zatiaľ ale svoje plány neuskutočnil. Zrejme má v rámci spolupráce s mamou dosť možností na prácu, ktorá ho baví. Vyštudoval prácu s kamerou a rád nakrúca s Luciou jej videoklipy,

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Bílá (@luciebila)

Filipova slávna mama je nepochybne rada, že zatiaľ jej "neušiel" do sveta.Teraz mu teraz k narodeninám láskyplne zablahoželala a opäť ho oslovila "brouček". "Snažím sa mu na verejnosti nehovoriť chrobáčik, ale on je pre mňa najdôležitejší človek na svete. My sme sa dostali do fázy, keď radí on mne," zverila sa pred časom. Po jeho potulkách po svete Filip dospel. Má bohémsky štýl vystupovania i obliekania typickej pre spoločnosť, v akej sa pohyboval. Vlasy po ramená, občas šatka okolo krku, tričko, pulóver či voľná košeľa k jeho imidžu už patria. Svoje súkromie si ale stráži, a tak nevedno, či si našiel v Prahe našiel aj lásku. 

Najčítanejšie