Je to poriadny vlasáč! Eva Farna ukázala fotku malého Artuša!

13.12.2019 22:44 Topstar.sk Hudba

Je to poriadny vlasáč! Eva Farna ukázala fotku malého Artuša!

Archívna reportáž
embed kód
Eva Farna ide ako píla a zjavne nie je nič, čoby jej zabránilo spievať a koncertovať. Vystupovala do poslednej chvíle pred pôrodom a netrvalo dlho a postavila sa opäť na pódium. V nasadenom tempe pokračuje a nosí si so sebou živý "talizman".

Malý Artuško, syn Evy Farnej a jej manžela Michala Chobota, hudobníka z jej kapely, sa narodil začiatkom júna. Odvtedy ale stihol "povymetať" už kopu maminých koncertov.

Eva svoju prácu miluje a vie, že fanúšikov netreba nechať dlho čakať. Preto si nedopriala v podstate žiadnu pauzu, ak nerátame mesiac po narodení Artuša.

Takto hovorila Eva v jojkárskej relácii o svojom manželovi:

Názor, že nemusí byť s bábätkom 24 hodín denne, stačí 22 a pol, napísala polohumorne už v júli po prvom koncerte po pôrode, zrejme ako prevenciu pred kritikou. Teraz dokázala fotkou zo zákulisia, že ak je treba, synčeka berie so sebou aj na koncerty.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#ukolebavky #backstage #koncert #filharmonie #jfo #projekt #jsemjakcervenykoberec #janlstiburek #robinkral #tomasklus #jankucera #dekuju #predvanocenicas

Príspevok, ktorý zdieľa Ewa Farna (@ewa_farna93),

Hodinu a pol 6-mesačné bábo hravo prespí, ak má rodič šťastie a trafí sa do jeho režimu. Podľa hashtagov, ktoré Eva k fotke pripísala, malému Artušovi spievala uspávanky. Hoci ešte stále neukázala na Instagrame jeho tváričku, tentokrát fanúšikov potešila aspoň vlasatou hlavičkou svojho bábätka.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

09:30 Lovci pokladov
10:30 Lovci pokladov
11:35 Rande v Ríme
10:00 Pokrvní bratia
12:25 Rozum v hrsti
14:10 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD
09:50 Ako malé deti
10:20 Ako malé deti
10:50 Prvé oddelenie
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam X.
10:35 Okido II.
09:45 Konečně zazvonilo: Příběh za scénou
11:20 Asterix: Sídliště bohů
13:00 Tanec s láskou