Nech sa páči, toto sú manželia Vrbovskí! GALÉRIA fotiek z veľkolepej svadby

18.05.2019 22:24 Topstar.sk Hudba

Nech sa páči, toto sú manželia Vrbovskí! GALÉRIA fotiek z veľkolepej svadby

Archívna reportáž
embed kód
Na tejto svadba by sa dala láska doslova krájať, toľko jej viselo vo vzduchu! Mladomanželia Jasmina Vrbovská Alagič a Patrik Vrbovský sú od soboty 18. mája svoji. Sobáš bol skutočne veľkolepý.

Títo dvaja zbytočne nestrácali čas. Zoznámili sa, zaľúbili, zasnúbili, splodili syna a zosobášili sa. To všetko stihli za niečo málo vyše roka.

Rytmus má zarobené dosť, aby si dovolil mať len jediný koncert za rok, lístky sú už v predaji!

​Ešte posledný deň ako slobodný stihol Rytmus pridať na Instagram jednu fotku. Bude mať zrejme navždy silné miesto, lebo je ICH prvá. "Mám pocit, že za posledný rok žijem v nejakej rozprávke. Žena, ktorá mi zmenila život jedným nevinným stretnutím. Stačilo pár sekúnd a vedel som, že môj život už nebude ako predtým," vyznal sa drsný raper.

"Možno mi neuveríte, ale vedel som, že ten hore to tak zariadi, aby som stretol ženu a do sekundy budem cítiť, že toto je žena môjho života a mama našich detí," dodal zamilovaný Patrik. A v sobotu svoju lásku priviedol pred oltár.

Ako avizovali už pár týždňov vopred, svadba sa konala na čerstvo zrekonštruovanom zámku v Pezinku. Hoci mali hostia prísny zákaz vypustiť čo i len fotku, predsa len sa to jednej z pozvaných podarilo. A hneď niekoľkokrát.

Okrem najbližšej rodiny novomanželov sa na svadbe zúčastnilo viacero celebritných hostí, ako napríklad Rytmusovi kolegovia z formácie Kontrafakt Anys a Ego, speváčky Sima Hegerová a Anita Soul, speváci Igor Kmeťo a Igor Kmeťo mladší, hudobník Martin Valihora, tanečníci Johny Perfecto Mečoch a Tony Moises, prominentná lekárka Alena Pallová či módna návrhárka Jana Pištejová.

Fotiek bude postupne iste pribúdať, zatiaľ je jasné len to, že svoje "áno" si povedali pod holým nebom, na nádvorí zámku. Nechýbali balóny v tvare srdce, ani zlatý dážď, ktorý mladomanželov zasypal. Jasmina mala prekrásnu bielu róbu z dielne Jany Pištejovej, Rytmus zvolil biely oblek s čiernymi prvkami.

Zdroj: instagram/topstar.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:40 Krimi
07:05 Noviny TV JOJ
07:55 Rýchla rota Chipa a Dala
05:20 Súdna sieň
07:30 NOVÁ ZÁHRADA
08:50 NA CHALUPE
06:40 Extrémna premena III.
07:40 Extrémna premena III.
08:55 Fantastické torty
06:50 Máša a medveď I.
07:00 Rapotáčik
07:10 Agi Bagi II.
06:20 Hvězda na střední
07:50 Příliš pozdě na loučení
09:30 Henry ze zkumavky