Nech sa páči, toto sú manželia Vrbovskí! GALÉRIA fotiek z veľkolepej svadby

18.05.2019 22:24 Topstar.sk Hudba

Nech sa páči, toto sú manželia Vrbovskí! GALÉRIA fotiek z veľkolepej svadby

Archívna reportáž
embed kód
Na tejto svadba by sa dala láska doslova krájať, toľko jej viselo vo vzduchu! Mladomanželia Jasmina Vrbovská Alagič a Patrik Vrbovský sú od soboty 18. mája svoji. Sobáš bol skutočne veľkolepý.

Títo dvaja zbytočne nestrácali čas. Zoznámili sa, zaľúbili, zasnúbili, splodili syna a zosobášili sa. To všetko stihli za niečo málo vyše roka.

Rytmus má zarobené dosť, aby si dovolil mať len jediný koncert za rok, lístky sú už v predaji!

​Ešte posledný deň ako slobodný stihol Rytmus pridať na Instagram jednu fotku. Bude mať zrejme navždy silné miesto, lebo je ICH prvá. "Mám pocit, že za posledný rok žijem v nejakej rozprávke. Žena, ktorá mi zmenila život jedným nevinným stretnutím. Stačilo pár sekúnd a vedel som, že môj život už nebude ako predtým," vyznal sa drsný raper.

"Možno mi neuveríte, ale vedel som, že ten hore to tak zariadi, aby som stretol ženu a do sekundy budem cítiť, že toto je žena môjho života a mama našich detí," dodal zamilovaný Patrik. A v sobotu svoju lásku priviedol pred oltár.

Ako avizovali už pár týždňov vopred, svadba sa konala na čerstvo zrekonštruovanom zámku v Pezinku. Hoci mali hostia prísny zákaz vypustiť čo i len fotku, predsa len sa to jednej z pozvaných podarilo. A hneď niekoľkokrát.

Okrem najbližšej rodiny novomanželov sa na svadbe zúčastnilo viacero celebritných hostí, ako napríklad Rytmusovi kolegovia z formácie Kontrafakt Anys a Ego, speváčky Sima Hegerová a Anita Soul, speváci Igor Kmeťo a Igor Kmeťo mladší, hudobník Martin Valihora, tanečníci Johny Perfecto Mečoch a Tony Moises, prominentná lekárka Alena Pallová či módna návrhárka Jana Pištejová.

Fotiek bude postupne iste pribúdať, zatiaľ je jasné len to, že svoje "áno" si povedali pod holým nebom, na nádvorí zámku. Nechýbali balóny v tvare srdce, ani zlatý dážď, ktorý mladomanželov zasypal. Jasmina mala prekrásnu bielu róbu z dielne Jany Pištejovej, Rytmus zvolil biely oblek s čiernymi prvkami.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Panelák
05:20 Profesionáli III.
06:00 NAŠI II.
06:30 ZÁCHRANÁRI
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:10 Albert spoznáva svet
06:25 Albert spoznáva svet
05:35 Kdybych měl křídla
07:10 Asterix a Vikingové
08:40 Kouzlo Vánoc