RECENZIA. P!nk - The Truth About Love

12.11.2012 16:59 Topstar.sk Hudba

RECENZIA. P!nk - The Truth About Love

V poradí šiesty štúdiový album kontroverznej Američanky je asi najlepší zo všetkých, ktoré doteraz nahrala. Energický, úderný, výpovedný a hlavne chytľavý. Nezameniteľný prejav tejto, dnes už matky, sa vám istotne dostane pod kožu.

Album začína pekne zostra - hymnickou skladbou Are we all we are, v ktorej P!nk jasne dáva najavo, že ostáva verná svojmu štýlu. Rezkosť a údernosť nechýba ani v prvom singly - Blow Me (One Last Kiss), ktorý debutoval na vrcholoch hitparád po celom svete.

Singel Try, ku ktorému natočila speváčka vskutku fascinujúce video plné akrobatických kúskov je však už o láske. Tak ako napovedá aj názov albumu, Pravda o láske, aj v tejto piesni speváčka odhaľuje svoje vnútro a vyznáva sa zo svojich pocitov a možno aj skúseností z manželstva.

Zaujímavosťou a novinkou zároveň sú duety, ktoré zatiaľ nepatrili do repertoáru P!nk. Sama často hovorievala, že iný speváci s ňou spolupracovať nechcú, pretože sa im zdá príliš divoká. Na tomto albume si s ňou zaspievali hneď niekoľkí. V piesni True love môžete počuť Lily Allen. Výraznejšie sa prejavili dvaja páni - Eminem v piesni Here Comes The Weekend a Nate Ruess v balade Just Give Me a Reason.

Album vychádza v dvoch verziách - ako klasické CD s trinástimi skladbami a v DeLuxe verzii, v ktorej na druhom CD nájdete ďalšie štyri novinky.

Suma sumarum, The Truth About Love dáva poslucháčovi možnosť pochopiť, ako P!nk vníma lásku, aký je jej pohľad na vzťahy - nekonvenčný, divoký, ironický a zábavný zároveň. Presne ako ona a jej tvorba. Nechýbajú na ňom ani skladby plné vážnosti a snahy riešiť problémy trápiace spoločnosť.

Vydáva: Sony

TopStar Magazín v televízii WAU. Každý pracovný deň o 20:00!

Zdroj: Sony, ah

TV Program

07:05 Noviny TV JOJ
07:55 Rýchla rota Chipa a Dala
08:20 Rýchla rota Chipa a Dala
05:20 Súdna sieň
07:30 NOVÁ ZÁHRADA
08:50 NA CHALUPE
06:40 Extrémna premena III.
07:40 Extrémna premena III.
08:55 Fantastické torty
07:10 Agi Bagi II.
07:20 Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:35 Príšerky zo skúmavky
06:20 Hvězda na střední
07:50 Příliš pozdě na loučení
09:30 Henry ze zkumavky