Čo má Prachař s Pycom? Zistili sme to!
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Sú milí, vtipní a na pľaci veľmi zohraní. Ale rozumejú si aj v súkromí? Či sa z nich vďaka Česko Slovensko má talent stali kamaráti, zisťovala Soňa Chotárová.
Jakub Prachař si s Pycom má čo povedať aj mimo televíznych kamier. Ako sám prezradil, pýta sa ho najmä na hudbu, v ktorej sa Pyco vyzná.
Aj keď spolu trávia takmer všetok svoj čas, k ponorkovej chorobe zatiaľ neprišlo. "Mám ho rád" hovorí český moderátor o tom slovenskom.
Ako moderátorská dvojica majú veľký zástup fanúšikov. Pre pracovnú vyťaženosť však nemajú čas užiť si tú príjemnejšiu stránku popularity.
Ako sa vie Jakub s Pycom zabaviť aj mimo nakrúcania sa dozviete z reportáže Soni Chotárovej.