Opatovský nahral duet s Bagárovou
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Zdroj: archív R. Opatovského
Z pesničky Prší vzniklo unikátne dueto, v ktorom aj Monika spieva po slovensky
Po Jane Kirschnerovej, Lucii Vondráčkovej, Ilone Csákovej a Beáte Dubasovej si tentoraz vybral mladučkú českú speváčku Moniku Bagárovú. Informovala o tom Eva Bacigalová zo spevákovho manažmentu.
Finalistka Česko-Slovenskej SuperStar Monika Bagárová nahrala svoju prvú skladbu na Slovensku. Pozval ju Robo Opatovský, ktorého sympatická čiernovláska zaujala už v televíznej súťaži. "Jej hlas znel veľmi príjemne, hlavne v sprievode klavíra. Navyše sa netajila tým, že má blízko k jazzovým štandardom a ctí si swingovú hudbu," vysvetlil výber Bagárovej Opatovský.
V jeho nahrávacom štúdiu tak v priebehu jedného dňa vzniklo z pesničky Prší unikátne dueto, v ktorom aj Monika spieva po slovensky. "Je Moraváčka, slovenčina jej nerobí problémy. Nahrávanie išlo veľmi dobre, naše hlasy do seba naozaj kompaktne zapadli. Bude to určite vydarený song," okomentoval spoluprácu Opatovský.
Z práce v štúdiu bola o čosi nervóznejšia Bagárová, veď išlo o jej prvé nahrávanie vôbec. "Mala som trochu strach pred naším prvým stretnutím, no porozumeli sme si veľmi dobre. Obaja máme radi jazz, soul aj R'n'B," povedala Bagárová.
Dueto Prší sa objaví na reedícii výberovky hitov Roba Opatovského. Vyjde koncom mája a chýbať na nej nebude ani novinka s názvom Niečo máš. Spevák dokonca po dobrej skúsenosti s Bagárovou nevylučuje, že pre ňu napíše ďalšie pesničky: "Je veľmi talentovaná, výborne cíti muziku. Ak bude na sebe pracovať, má šancu stať sa česko-slovenskou hviezdou."