Oblačno
-1°
Bratislava
Oto
5.12.2023
Nahá Monica Bellucci pózovala pre Vanity Fair
Zdielať na
TopStar

Nahá Monica Bellucci pózovala pre Vanity Fair

Zdroj: imagebam

Tehotná kráska, ktorá je vydatá za francúzskeho herca Vincenta Cassela, čaká svoju druhú dcéru.

"Po prvom tehotenstve mi radili, aby som hneď otehotnela, ale nebola som vtedy na to pripravená. Keď som sa časom cítila pripravená na druhé tehotenstvo, dúfala som, že dieťa príde hneď. Avšak deti nie sú ako filmy, ktoré sa dajú zorganizovať, keď si sadnete za jeden stôl s režisérom a producentom," vyhlásila Bellucci.

"Hovorí sa, že ženy, ktoré majú deti v neskorom veku, majú veľa šťastia. Patrí k tomu aj veľa odvahy, pretože idete do rizika pre seba aj dieťa. Necítim sa byť odvážna, ale veľmi šťastná. Mám zdravú dcéru a zažila som prirodzený pôrod, ako roľníčka v mojej rodnej Umbrii. Doposiaľ bolo druhé tehotenstvo veľmi pekné a jednoduché. Nie som ale žiaden príklad, ktorý by bolo treba nasledovať," vyhlásila herečka v rozhovore.

Jej vzťah s manželom nezažíva žiadnu krízu. "Čím viac času ubieha, tým viac milujem muža. Keď som ho spoznala, mal 28 rokov, teraz je z neho muž s veľkou mierou pre zodpovednosť. Moja dcéra Deva ho potrebuje rovnako ako ja. Myslím si, že ak sa niečo stane, Vincent tu bude pre obe dcéry. Žena môže povedať, že bude deti vychovávať sama a veľa žien to aj dokáže. Ale mať pri sebe životného partnera obohacuje tak nás, ako aj deti," dodala.

Ako prvá pózovala pred fotografmi Vanity Fair nahá a tehotná Demi Moore v roku 1990 a to iba niekoľko týždňov pred narodením jej dcéry Scout Larue. Nasledovali ju Victoria Beckham, Madonna a Sarah Jessica Parker.

Zdielať na

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie