Zatiahnuté
12°
Bratislava
Angelina podrazila Brada. Dvojica sa bude súdiť
Zdielať na

Angelina podrazila Brada. Dvojica sa bude súdiť

Archívna reportáž

Ďalší obrovský hollywoodsky proces je na spadnutie. Po Amber Heard a Johnnym Deppovi by sa pred súd mali postaviť aj Angelina Jolie a Brad Pitt. Ten svoju bývalú manželku a matku jeho detí obvinil z toho, že úmyselne poškodila povesť ich spoločného vinárstva. Obvinenie je od minulého piatku na stole, píše Sky News.

​Herec Brad Pitt obvinil svoju exmanželku z toho, že chcela úmyselne poškodiť povesť francúzskej vinárskej spoločnosti Château Miraval, ktorú vlastnia spoločne od roku 2008.

Nedávno sa dokonca verejnosť dozvedela, že svoju časť predala Angelina človeku s jedovatými úmyslami, stojí v spise. Pittov tím podal na Jolie žalobu, ktorá pristála na stole sudcu v Los Angeles. 

O predaji Pitt podľa zahraničných médií nevedel a rovnako mala Jolie porušiť dohodu, ktorá obsahuje aj súhlas druhej strany, teda Bradovo áno. 

​Vinárstvo je jedno z najuznávanejších výrobcov ružového vína. 

Zdielať na

Súvisiace články

Najčítanejšie