Skoro jasno
12°
Bratislava
Roland
9.5.2025
David Duchovny verí v mimozemšťanov
Zdielať na
TopStar

David Duchovny verí v mimozemšťanov

akty x-mulder a skaliova

Zdroj: cyberhexe1.piranho.de

...hľadať ich však nechce

"Mám podozrenie, že vo vesmíre nie sme sami. Je to totiž pravdepodobnejšie ako to, že sme tu iba my. Je to otázka intuície," uviedol Duchovny. Hviezda seriálov Akty X (1993), či Californication (2007) tiež vysvetlila, že po nich nechce pátrať ako agent Mulder - postava, ktorú stvárnil v seriáli Akty X.

Fox Mulder bol totiž vždy naklonený teóriám, ktoré odporovali zdravému rozumu. "Nestopujem ich ako Mulder, pretože predpokladám, že existujú. Nepotrebujem to niekomu dokazovať alebo to vykričať ľuďom, ktorí so mnou nesúhlasia," dodal.

Film Akty X: Chcem uveriť mal slovenskú premiéru vo štvrtok 24. júla. Agenti FBI Mulder a Scullyová v podaní Davida Duchovného a Gillian Anderson sa v ňom vybrali za ďalším prípadom, ktorého vyšetrovanie divákov opäť zaviedlo do sveta paranormálnych javov.

Agenti sa na plátna kín vrátili po desiatich rokoch, zatiaľ čo posledná - deviata sezóna televízneho seriálu, sa na obrazovkách objavila v roku 2002.

Informácie zverejnil internetový portál contactmusic.com.

Zdielať na

Najčítanejšie