Polojasno
15°
Bratislava
Svetozár
16.5.2025
Jay-Z a Madonna opúšťajú svoje vydavateľstvo
Zdielať na
TopStar

Jay-Z a Madonna opúšťajú svoje vydavateľstvo

Jay-Z opúšťa svoje vydavateľstvo Def Jam, už čoskoro sa má upísať Live Nation. <b>VIDEO: umelci opúšťajú Def Jam</b>

Nielen Jay-Z opúšťa svoje vydavateľstvo Def Jam, ale aj ostatní slávni interpréti sa už čoskoro upíšu Live Nation.

Podľa najnovších informácií je už na spadnutie dohoda známeho rapera Jay-Z s koncertnou korporáciou Live Nation. Jay-Z má zarobiť rekordných 150 miliónov amerických dolárov.

Jay-Z údajne už potvrdil, že plánuje opustiť jeho dlhoročné vydavateľstvo Def Jam a zameniť ho za ponúkaný atraktívny balíček od Live Nation.

Ten údajne obsahuje financovanie jeho všakovakých aktivít, výnimkou nie je ani nahrávanie albumov či zafinancovanie série koncertných turné na celých desať rokov. Zmluvu má Jay-Z podpísať už tento týždeň.




Zdielať na

Najčítanejšie