Madonna žiada médiá, aby dali Britney pokoj
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Zdroj: REUTERS
Madonna požiadala médiá, aby nechali Britney Spears na pokoji.
Madonna požiadala médiá, aby nechali Britney Spears na pokoji.
"Mali by si držať odstup," povedala kráľovná popu v rozhlasovej šou Yo on E!. Podľa 49-ročnej hviezdy to tak cíti aj jej jedenásťročná dcéra Lourdes. "Pozná Britney, ale nechce počúvať o jej živote v televízii alebo čítať o nej klebety. Myslím si, že vie, o čo ide a cíti, že Britney treba chrániť," uviedla pop star v interview.
Madonna má s manželom Guyom Ritchiem sedemročného syna Rocca a okrem dcéry z predchádzajúceho vzťahu sa starajú aj o dvojročného Davida z Afriky, ktorého si chcú adoptovať. "David miluje hudbu, je úžasný tanečník. Je to osobnosť," povedala speváčka, ktorá nevidí rozdiely medzi chlapčekom z Afriky a jej biologickými deťmi.
"Myslela som si, že to bude iné, ale ak vám mám povedať pravdu, je to úplne o tom istom," dodala. Špekulácie o tom, že je jej manželstvo v troskách, Madonna razantne odmietla. "Je to úplná hlúposť. Nevenujem tomu príliš pozornosť."