Robbie Williams bojkotuje vydavateľstvo EMI
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Zdroj: SITA/AP/Shawn Baldwin
Britský spevák Robbie Williams nie je spokojný s novým vedením hudobného vydavateľstva EMI.
Britský spevák Robbie Williams nie je spokojný s novým vedením hudobného vydavateľstva EMI. Nového riaditeľa nazval plantážnikom a spolu so svojím manažérom sa rozhodli vydavateľstvo bojkotovať.
Spevák, ktorý pod hlavičkou EMI predal viac ako 70 miliónov nosičov, sa rozhodol vydať svoj najnovší album v inom vydavateľstve. Informoval o tom jeho manažér Tim Clarck.
Guy Hands, vedúci spoločnosti Terra Firma, ktorá v auguste prevzala kontrolu nad vydavateľstvom, vyhlásil, že zruší zmluvu s každým umelcom, ktorý sa dostatočne nesnaží v prospech firmy.
Znepokojenie s vedením vyjadrila aj rocková kapela Coldplay, ktorá taktiež uvažuje nad novým vydavateľstvom.