Jasno
Bratislava
Svetozár
16.5.2025
Herečku Teri Hatcher žaluje kozmetická firma
Zdielať na
TopStar

Herečku Teri Hatcher žaluje kozmetická firma

teri-hatcher

Zdroj: terihatcheronline.com

Teri Hatcher sa vraj natiera až príliš mnohými krémami, čím porušuje zmluvu.

Hviezdu seriálu Zúfalé manželky (2004) Teri Hatcher, ktorá 8. decembra oslávi 43. narodeniny, žaluje kozmetická firma. Spoločnosť Hydroderm tvrdí, že herečka porušila ich dohodu a žiada odškodné 2,4 milióna dolárov (v prepočte vyše 54 miliónov Sk).

Pred rokom Hatcher údajne propagovala sérum na zväčšenie pier CityLips od konkurenčnej firmy City Cosmetics. V reklamných materiáloch herečka tvrdila, že je fanúšičkou produktu, pretože "jej pomáha vyzerať na odovzdávaní cien nádherne". Navyše podarovala svojim priateľom darčekové balíčky so sérom.

Hydroderm ju viní aj z propagácie iných nemenovaných produktov. "Meno Hatcher, výzor a zobrazenia sa spájajú s príliš mnohými konkurenčnými produktmi. Je ich najmenej 17, takže nikto nevie, ktorý výrobok udržuje jej pleť a pery mladistvé," píšu zástupcovia firmy.

Alan Wertheimer, právny zástupca Hatcher, považuje žalobu za "neoprávnený verejný útok na dobré meno, reputáciu a osobu Teri Hatcher v snahe odvrátiť pozornosť od ich vlastného nesplnenia dohody". Wertheimer dodal, že jeho klientka vyhovela všetkým podmienkam zmluvy napriek "frustrujúcej série zmien vo vlastníctve a manažmente Hydrodermu za niekoľko posledných rokov".

Od firmy budú žiadať odškodné a trestný postih za hrubé urážky.

Zdielať na

Najčítanejšie