Jasno
17°
Bratislava
Ela
24.5.2025
Clooney sa motoriek nevzdá
Zdielať na
TopStar

Clooney sa motoriek nevzdá

clooney 2

Zdroj: SITA/AP/Peter Kramer

Jazdím na motorke keď som doma v Los Angeles. Je to môj hlavný spôsob prepravy. Jazdím už tridsať rokov a mal som len tri nehody, čo nie je až také zlé.

Herec George Clooney vyhlásil, že motoriek sa ani po nedávnej nehode, pri ktorej sa zranila aj jeho priateľka Sarah Larson nebojí. Pri minulomesačnej havárii v New Jersey si zlomil rebro a mal niekoľko škrabancov, kým Larson si zlomila dva prsty.

Napriek tomu sa však motoriek nevzdá a stále je presvedčený, že je to bezpečná forma cestovania. "Jazdím na motorke keď som doma v Los Angeles. Je to môj hlavný spôsob prepravy. Jazdím už tridsať rokov a mal som len tri nehody, čo nie je až také zlé. Motoriek sa nevzdám," uviedol pre americký časopis Time.

Zdielať na

Najčítanejšie