Študent Gogo (18) si zahral v Paneláku

27.10.2014 14:40 Topstar.sk Showbiznis

Študent Gogo (18) si zahral v Paneláku

V Paneláku bolo už veľa hostí. Slovenskí aj zahraniční speváci, športovci, aj niektorí redaktori TV JOJ. Teraz však na návštevu do jedného bytu na Geologickej ulici zavíta Gogo.

"Kto nevie, kto je Gogo, tak je starý, alebo nemá syna vo veku jeho fanúšikov a pre mňa je úžasný zjav na webe." Hovorí otec Paneláku Andy Kraus, ktorý o Gogovi ešte donedávna veľa nevedel.

"Ľudia ma poznajú z netu, inak sa volám Daniel Strauch. Stále ma to ťahá pozerať sa do kamery, robím funny videá pre mladých ľudí, ktoríé sú poučné."

Na pľac sa mu nechcelo

Prehrádza jedným dychom dôležité informácie mladý študent. Do kamery sa pozerá denne, ale na pľac sa mu veľmi nechcelo. "Mám tam ísť ako špeciálny hosť, bojím sa toho. Lebo sú tam kamery, štáb," hovorí.

No stačilo pár minút a Gogo sa na gauči udomácnil. "Pre niektorých, ktorí nevedia, kto je Gogo, tak to bude také, že čo to je?! Ale my to hneď vysvetlíme. Teším sa na to a som zvedavý, ešte sme nič podobné nerobili. Herci netušia, čo ten chlapec spraví, on vbehne do priestoru," prezrádza Andy.

Prerobená garáž

Gogo sa nakrúcaniu videí o čomkoľvek venuje už tri roky a vie si tým aj celkom pekne zarobiť. Všetko sa deje v útulnom priestore. Ak si myslíte, že je to jeho izba, mýlite sa.

"Som si prerobil našu garáž, dal som von auto, prerobil som to, dal som tam koberec a je to ako taký malý bytík. Také moje malé prostredie," prezrádza. Rodičia spočiatku jeho nápad nebrali vážne. "Že to bude sranda, našiel si nové hobby, potom boli radi, podporujú ma," pokračuje.

Dnes Gogo vďaka svojim vlogom denne čelí nástrahám popularity medzi mladými. Nakoniec nám Daniel prezradil aj pôvod svojej prezývky. "Je to aj s tanečnicami, ale je to prvé slovo, ktoré som kedy povedal, potom ma tak volali, tak som si to nechal," dodáva.

Zdroj: topstar.sk/TV JOJ-Soňa Vincye

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:20 Panelák
06:05 Súdna sieň
06:45 Súdna sieň
05:20 Panelák
06:05 Profesionáli II.
06:45 MacGyver
05:00 Ferdo Mravec
05:30 Sam a Max
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
05:25 Santa
07:00 Domácnost naruby
08:40 Růžový a černý