Marika Gombitová opäť s Jenewein Group a priateľmi

07.03.2016 10:36 Topstar.sk Hudba
Marika Gombitová opäť s Jenewein Group a priateľmi Zdroj: SITA
BRATISLAVA / Rovnako ako pred pätnástimi rokmi Jenewein Group aj v roku 2016 pre svojich priateľov pripravila nezabudnuteľný a najmä neopakovateľný večer v najlepšej spoločnosti. O jedinečnú atmosféru a príjemný umelecký zážitok sa postarala hudobná ikona Marika Gombitová.

"Počas posledného roka sme mali možnosť Mariku prostredníctvom charitatívnych televíznych vystúpení počuť a vidieť niekoľkokrát, avšak na koncertnom vystúpení v bezprostrednej blízkosti a v takmer klubovej atmosfére ju po pätnástich rokoch stretli práve naši priatelia. Mám obrovskú radosť, že nás opäť potešila svojím umením – stalo sa tak nielen vďaka Marikinmu talentu, viere a vôli, ale aj vďaka nášmu dlhoročnému priateľstvu, ktoré si mimoriadne vážim a ktoré v mojom živote znamená veľmi veľa. Jej vystúpenie pre našich spoločných priateľov považujem doslova za malý zázrak," povedal krátko po skončení večera v bratislavskom hoteli DoubleTree by Hilton Martin Krekáč, zakladateľ a majiteľ Jenewein Group.

Ako "veľmi príjemné chvíle v spoločnosti priateľov Martina Krekáča na oslavách 25. výročia jeho spoločnosti Jenewein Group" opísala štvrtkové vystúpenie aj sama Marika. Predovšetkým vďaka nej dostal slávnostný večer na oslavu úspešného príbehu líderskej poradenskej skupiny aj ďalší rozmer, ktorý Martin Krekáč vo svojom príhovore k trom stovkám hostí vystihol pojmami talent, viera a vôľa.

Zdroj: SITA

Mohlo by vás zaujímať

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA
19:00 KRIMI
19:30 NOVINY TV JOJ
18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII.
19:05 Simpsonovci
19:30 Profesionáli
18:30 SÚDNA SIEŇ
19:30 Vtierka Castle
20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI.
18:50 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
19:00 Sníček
19:10 Myšiak Anatole
18:35 Agentky v nesnázích
20:15 Automata
22:10 Paříži miluji tě